background

 

facebook1

USKORO

EMail Print

HNK Srednja Bosna

Dogadzaj 

Naslov:
Svi poznati Turniri
Kada:
01.01.2019 - 01.03.2020
Kategorija:
Calendar

Description

 

 

Ime klubaKontakt adresaTermin turniraWeb-stranica
NK Marjan Zug marjan.zug@gmail.com  09.11. 2019. www.nk-marjan.ch
NK Bugojno Zug info@bugojanci.ch  16.11.2019. www.bugojanci.ch
NK Lašvanska dolina Zug vedran.eldic@baloise.ch  14./15.12.2019.  
HNK Adria Aarau markouletic@gmail.com  01.12.2019. www.hnkadria.ch
NK Srednja Bosna info@hnk-srednjabosna.ch  30.11.2019. www.hnk-srednjabosna.ch
HNK Kroatien Schwyz bernard.pranjic@gmail.com  Nema turnira www.kroatien-schwyz.ch
NK Hajduk Zuerich hajdukzuerich@gmx.ch  30.11.2019. www.nkhajduk.ch
NK Croatia Zuerich info@fccroatia.ch  24./25.01.2020. www.fccroatia.ch
NK Croatia Luzern croatia_luzern@gmx.ch  08.02.2020. www.croatia-luzern.ch
HŠD Zagreb Arbon drago.zoric@gmx.ch   www.zagreb-arbon.ch
HNK Široki Brijeg Zuerich ivan_sesar@hispeed.ch  Nema turnira www.nk-sirokibrijeg.com
NK Kraljeva Sutjeska djonjic@vaudoise.ch  23.11.2019. www.kraljeva-sutjeska.com
NK Croatia 92 croatia92@croatia.ch   http://croatia.ch/drustva/hnk_croatia_92/index.phpm
HNK Posavina Basel andrija.sljivic@hotmail.com   www.nkposavina.ch
MNK Livno Zuerich frano_vukadin@gmx.ch   www.livanjskazajednica.ch
NK Dinamo Schaffhausen nkdinamosh@gmail.com  30.11.2019. www.nk-dinamo.ch

Zajednički turnir „Kruh svetog Ante“ 11.01.2020.  u Wollerau SZ

Video

 

 

 

Kalendar Dogadjaja

 

 

 

 kalender